NOVINKA:

Společnost MORAM CZ, s.r.o., tradiční výrobce kabelových vleků, přívěsů a zatahovacích navijáků, se stal výhradním zástupcem renomovaných výrobců VOLTA MACCHINE (IT) , MECCANICA NICOLETTI s.r.l. (IT) a SEB International L.t.d. (UK) - katalogy ke stažení v MENU

Dále se společnost zabývá vývojem a výrobou infrazářičů pro opravy asfaltových povrchů.

Informace o nás

Společnost MORAM CZ, s.r.o. je výrobně-obchodní společností se třemi divizemi:

Divize obchod - zajišťuje náhradní díly od více než 5000 výrobců, je Certifikovaným partnerem FESTO, tvoří a řídí konsignační sklady na náhradní díly, zajišťuje servisní zásahy a pozáruční opravy.

Divize infra - vyvinula jednoduchý mobilní infrazářič pro opravy asfaltových povrchů

Divize energetika -  vyrábí a servisuje kabelové vleky VARIANT pro cívky až do 48t.  Vleky jsou vyráběny za traktory nebo za nákladní vozidla - maximální rychlost 80 km/h. Vleky jsou certifikovány pro EU. Vybaveny mohou být ABS, přítlakem pro odvíjení a navíjení, samostatným motorem, skříní na nářadí a další výbavou na přání.

Dále společnost vyvinula podvozek pro převoz betonových a dřevěných sloupů MORAM PILLAR. Tento speciální přívěs má velmi jednoduché a rychlé ovládání. Vychází z běžné praxe při transportu sloupů. Je připraven pro energetické nástavby na traktorech většiny používaných typů nástaveb. Podvozek je certifikovaný pro provoz na pozemních komunikacích.

Dalšími výrobky jsou např.zvedáky na kabelové bubny, převíjecí zařízení na kabely, odvíjecí zařízení a další individuálně přizpůsobené vybavení pro energetické a montážní společnosti.

Další dodávaný sortiment: zatahovací navijáky, navíjecí zařízení, kombinované zatahovací zařízení, kabelové punčochy, oka atd.

Veškeré podvozky, vleky a přívěsy jsou certifikovány pro EU a pro provoz na pozemních komunikacích.

 

MORAM PILLAR

Speciální certifikovaný přívěs pro převoz betonových sloupů.

Zvedák na kabelové bubny

Zvedák pro kabelové bubny, nosnost 5t.